BUBBLE LETTER CHARM SILVER | CHARM
En bokstavsberlock i sterling silver
En bullig bokstav på ett öppningsbart hänge
bokstaven C på ett hänge
En silverbokstav på ett hänge

BUBBLE LETTER CHARM SILVER


Finns i dessa varianter:
BUBBLE LETTER CHARM GOLD
BUBBLE LETTER CHARM SILVER
 
Antal: 
Spara som favorit

  •   1-2 dagars leveranstid
  •   Fri frakt över 995 kr
  •   30 dagars öppet köp
  •   Enkel och säker betalning via Klarna. Få varan först, betala sen.
  •   Alla smycken levereras i en vacker ask

Kampanjvara

Kampanj:
Antal:
0
Kampanjstart:
Kampanjstopp:
BESKRIVNING

Bokstavsberlock i vår nya, bubbliga design, med ett hänglås. Kombinera den med Chunky Chain för en unik och personlig look. Våra chunky chains finns som halskedjor, (här) och armband (här).

Mått: Bokstaven är ca 9 x 9 mm, inkl hänglås 29 x 9 mm.
Material: Sterlingsilver. 


Artnr: charm037
VÅRA MATERIAL Våra smycken är tillverkade i återvunna metaller; nickelfritt sterlingsilver, 18K guldförgylld mässing och 18K guld. Vi använder oss av högkvalitativa kubisk zirkonia (cz) och konfliktfria diamanter och ädelstenar.
GIVING BACK Alla våra smycken är välgörenhetssmycken. Vi skänker en stor del av våra intäkter till de välgörenhetsprojekt vi har nära samarbete med. När du får eller köper ett smycke från våra kollektioner är du med och ger till någon annan. Läs mer här.
Våra smycken tål att slitas på men samtliga äkta metaller kan reagera på yttre omständigheter som vatten och fukt, men även kemiska produkter som t.ex. klor parfym, hudlotion, medicin och kosttillskott. Läs om hur du tar hand om dina smycken på bästa sätt här
SKÖTSELRÅD

Andra produkter

Andra köpte även